E-mail

info@mam.net.ua
ГО «Міжнародна асоціація медицини»

E-mail

info@mam.net.ua

III Академічна Школа з педіатрії

25.10.2018 — 28.10.2018

Конференція присвячена 100-річчю з дня заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика

pediatriya banner

 

 

Про конференцію

 

beketova

Голова асоціації педіатрів м. Києва,
завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань НМАПО імені П.Л. Шупика,
заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор

 beketova s Г.В. Бекетова

Шановні колеги!

Міністерство охорони здоров’я України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, Асоціація педіатрів України та м.Києва разом з Міжнародною академією медичної освіти (ГО МАМО), в рамках реалізації Національної стратегії МОЗ України щодо безперервного професійного розвитку лікарів, запрошує вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «ТРЕТЯ АКАДЕМІЧНА ШКОЛА З ПЕДІАТРІЇ», яка буде проводитись 25-27 жовтня 2018 року у м. Львів.

Конференція внесена до “Реєстру зʼїздів, конгресів, симпозіумів, науково-практичних конференцій та наукових семінарів, які проводитимуться у 2018 році”

Основні науково-практичні питання, які будуть обговорюватись на засіданнях симпозіуму:

  • хвороби дихальної системи;
  • гастроентерологічні захворювання;
  • запальні захворювання в нефрології;
  • хвороби серцево-судинної системи;
  • захворювання ендокринної системи;
  • невідкладні стани в педіатрії;
  • принципи організації медичної допомоги в Україні та в країнах ЄС;
  • міжнародні стратегії ВООЗ / ЮНІСЕФ та інші актуальні питання педіатрії.

В рамках Академічної школи заплановані пленарні засідання, сателітні симпозіуми, майстер-класи, дискусійний клуб з актуальних питань педіатрії, мультидисциплінарні розбори хворих під керівництвом провідних фахівців з педіатрії, дитячої гастроентерології, пульмонології, алергології, неврології, нефрології, ендокринології, кардіоревматології, генетики, а також доповіді та майстер-класи іноземних експертів з Німеччини, Польщі, Великобританії, Данії.

 

 

 

 

Модератори секцій

 

Alla Nakonechna

Алла Наконечна

Клінічний імунолог і алерголог з Великобританії. Область інтересів - алергія, астма, харчова алергія, анафілактичні реакції: клінічна імунологія та алергологія з 1995 року, анестезіологія та інтенсивна терапія - 1987-1995.

 

Pavlo Pludovskі

Павло Плудовські

Голова Європейської асоціації вітаміну D (EVIDAS) 2017, професор, доктор Дитячого меморіального інституту здоров'я в Варшаві (Варшава, Польща)

 

Ludwik Kurzidim

Dr. med. Ludwik Kurzidim

Консультант педіатр, дитячий пульмонолог і алерголог в дитячому госпіталі Потсдама (Клініка Вестбранденбург)

 

 

Програма конференції

 

25 ЖОВТНЯ, ЧЕТВЕР

9.30 - 9.50 ВІДКРИТТЯ ТРЕТЬОЇ АКАДЕМІЧНОЇ ШКОЛИ ПЕДІАТРІЇ

ПРИВІТАННЯ
від мера м. Львів
від Національної академії наук України
від Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика
від Асоціації педіатрів України
від Академії медичних наук Республіки Білорусь
від генерального інформаційного спонсора “Професійні видання”

9.50 - 10.5

Бекетова Г.В., Зайченко А.В.
Антибіотикотерапія у дітей з точки зору клінічного фармаколога та педіатра (клінічний дует)

10.50 - 11.50

САТЕЛІТНИЙ СИМПОЗІУМ
Координатори: Крамарьов С.О., Крючко Т.О., Шадрін О.Г.

10.50 – 11.10

Крючко Т. О.
Діагностика та лікування гастроезофагеальної хвороби у дітей

12.10 – 11.30

Крамарьов С. О.
Гельмінтози у дітей: сучасні підходи до лікування

11.30 – 11.50

Шадрін О. Г.
Біліарний сладж у практиці педіатра

11.50 - 12.20

КАВА-БРЕЙК З ПРОФЕСОРАМИ
Тема:
(Шадрін О.Г., Крамарьов С.О.)

12.20 - 13.00

САТЕЛІТНИЙ СИМПОЗІУМ
Координатори: Майданник В.Г., Шадрін О.Г.

12.20-12.40

Майданник В.Г.
Симбіотики: доказова база

12.40-13.00

Шадрін О.Г.
Пробіотики при атопічному дерматиті

СЕКЦІЯ 1. ПАТОЛОГІЯ РЕСПІРАТОРНОГО ТРАКТУ У ДІТЕЙ Координатори: Банадига Н.В., Зайченко Г.В., Квашніна Л.В., Крючко Т.О.

13.00 – 13.15

Квашніна Л.В.
Муколітична терапія у дитячому віці: можливості,  ефективність, безпека, диференційований підхід

13.15 – 13.45

Бекетова Г.В. 
Фізіологічні підходи до догляду за носовою порожниною та профілактика гострих респіраторних захворювань

13.45 – 14.00

Крючко Т.О.
Лантибіотики в протоколах ведення дітей

14.00 – 14.30

(телеміст з Болгарії)
Проф. Нона Регуляторна терапія в педіатрії

14.30-15.1

ОБІД

СЕКЦІЯ 2. ВІТАМІН Д3. МЕТАБОЛІЧНА ТЕРАПІЯ
Координатори: Майданник В.Г., Плудовські П. (Польща)

15.15 – 15.30

Майданник В.Г.

15.30 – 16.10

Плудовский П. (Польща)
Проблема дефіциту вітаміну Д3 у дітей

16.10 - 17.10

САТЕЛІТНИЙ СИМПОЗІУМ
Координатори: Банадига Н.В., Зайченко Г.В.

16.10 – 17.10

Банадига Н.В., Зайченко Г.В.

(Клінічний дует)

СЕКЦІЯ 3. ПРОФІЛАКТИКА І ЛІКУВАННЯ РЕКУРЕНТНИХ РЕСПІРАТОРНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ У ДІТЕЙ
Координатори: Бекетова Г.В., Крамарьов С.О., Крючко Т.О., Уманець Т.Р.

17.10 – 17.25

Уманець Т.Р.
Місце фітомукоактивних препаратів в лікування бронхообструктивного синдрому у дітей

17.25 – 17.40

Крамарьов С.О.
Диференційований підхід до лікування кашлю у дітей

17.40 – 17.55

Крючко Т.А.
Рекуренті респіраторні інфекції у дітей

17.55 – 18.15

Бекетова Г.В.
Сучасні підходи до профілактики і лікування рекурентних респіраторних захворювань у дітей та підлітків

19.30 – 20.30

ДРУЖНЯ ВЕЧЕРЯ

20.30 – 21.30

ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ
1.Чи варто призначати антилейкотрієнові препарати дітям? (Беш Л.В., Недельська С.М.,  Охотнікова О.М., Уманець Т.Р.,  Наконечна А.А. (Великобританія)
2.Фармак
3.Полфарма (Молочек Н.В., Юрочко?)
4.Кусум (?)

 

26 ЖОВТНЯ, П’ЯТНИЦЯ

СЕКЦІЯ 4. МІКРОБІОМ ТА ПРОБІОТИЧНА ТЕРАПІЯ
Координатори: Абатуров О.Є., Бекетова Г.В., Бодня К.І., Квашніна Л.В., Няньковська О.С., Крючко Т.О., Савичук Н.О., Шадрін О.Г.

9.00-9.20

Крамарьов С.О.
Імунотропна дія пробіотиків

9.20 – 9.40

Шадрін О.Г.
Сучасні підходи до корекції дефіциту заліза у дітей із захворюваннями травного тракту

9.40 – 10.00

Няньковська О.С.
Мутафлор при кандидозі кишечника

10.00 – 10.15

Бекетова.Г.В.
Мікробіом та пробіотики: що нового?

10.15 – 10.30

Абатуров О.Є.

10.30 – 10.45

проф. Бодня К. І.
Сучасні особливості клінічних проявів, методів діагностики і лікування ентеробіозу

10.45 – 11.15

КАВА-БРЕЙК З ПРОФЕСОРОМ
(Абатуров О.Є.)

СЕКЦІЯ 5.ПЕРЕХРЕСТЯ ПЕДІАТРІЇ
Координатори: Анфілова М.Р., Бекетова Г.В., Деряпа І.В., Квашніна Л.В., Палатна Л.О.,Савичук Н.О., Сукало О.В.

11.15 – 11.35

Сукало О.В. (Білорусь)
Нефрити у дітей

11.35 – 12.05

Савичук Н.О., Бекетова Г.В.
Система збереження здоровя дітей: погляд дитячого стоматолога та педіатра

12.05 – 12.45

Анфілова М. Р.
Диференціальна діагностика і корекція шкірного свербежу в практиці педіатра: погляд дерматолога

12.45 – 13.45

Деряпа І.В., Палатна Л.О.
Мультидисциплінарний підхід у лікуванні деяких захворювань очей

13.45 – 14.00

Квашніна Л.В.
Кальцій: еволюція його препаратів та оптимізація дозування у дітей для корекції порушень кальцієвого гомеостазу

14.00 - 15.00

САТЕЛІТНИЙ СИМПОЗІУМ

14.00 – 14.20

Крамарьов С.О.
Герпесвірусна інфекція. Можливі шляхи вирішення проблеми

14.20 – 14.40

Квашніна Л.В.
Готовність дитини до шкільного навчання і корекція порушень адаптації в школі 

14.40 – 15.00

Гавриленко Ю.В.
тема будет в ближайшее время

15.00 - 15.40

ОБІД

СЕКЦІЯ 6. ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ПЕДІАТРІЇ
Координатори: Бекетова Г.В., Бездітко Н.В., Березенко В.С., Крючко Т.О., Марушко Ю.В., Охотнікова О.М.

15.40 – 16.10

Бездітко Н.В., Бекетова Г.В.
Магній у підтриманні здоров’я дітей (клінінчний дует)

16.10 – 16.40

Бодня К.І., Бездітко Н.В., Бекетова Г.В.
Сучасне комплексне лікування глистяних інвазій в педіатричній практиці (погляд педіатра, паразитолога та клінічного фармаколога)

16.40 – 16.55

Крючко Т.О.
Труднощі верифікації та особливості лікування стеатогепатиту в практиці педіатра

16.55 – 17.10

(телеміст) Кривопустов С.П.
Гострий риносинусит у дітей

18.00 - 21.00

ВИСТАВА в драматичному театрі імені Заньковецької

21.00 – 22.00

ДРУЖНЯ ВЕЧЕРЯ

 

27 ЖОВТНЯ, СУБОТА

СЕКЦІЯ 7. АЛЕРГІЧНА ПАТОЛОГІЯ У ДІТЕЙ
Координатори: Бекетова Г.В., Ludwik Kurzidim (Німеччина), Наконечна А.А. (Великобританія), Недєльська С.М.

9.00 – 10.00

Ludwik Kurzidim (Німеччина)
Дитяча астма та пневмонії у дітей

10.00 – 10.50

Наконечна А.А.
Анафілаксія - випробування для лікаря та хворого (Великобританія, Liverpool University, Sheffield Teaching Hospitals NHS Foundation Trust)

10.50 - 11.05

Бекетова Г.В.
Патогенетична терапія кашлю у дітей

11.05-11.20

Недєльська С.М.
Сучасна діагностика та ведення пацієнтів з атопічним дерматитом

11.20-11.35 

Охотнікова О.М. 
Сучасна базова терапія алергічного риніту

11.35-11.50

Марушко Ю.В.

СЕКЦІЯ 8. ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ПЕДІАТРІЇ
Координатори: Банадига Н.В., Бекетова Г.В., Дргомирецька М.С., Литвин Г.В., Палатна Л.О., Пипа Л.В., Стоєва Т.В.

11.50 – 12.10

Дрогомирецька М.С.
Яка наша дитина? Погляд ортодонта

12.10 –  12.25

Березенко В.С.
Хронічні гепатити?

12.25 – 12. 45

Мозгова Г.П.  
Кашель у дітей: сучасні підходи до терапії

12.45 – 13.00

Пипа Л.В., Лисиця Ю.М.
Розповсюдженість та особливості проявів афективних розладів у школярів підліткового віку Подільського регіону

13.00 – 12.20

Литвин Г. О.

13.20 – 13.40

Стоєва Т. В.
Корекція метаболічних порушень при вторинному ацетонемічному синдромі на фоні ГРВІ

13.40 – 14.00

Бекетова Г.В.
Бронхіти у дітей

14.00 –14.20

Банадига Н.В.
Хвороба Лайма у дітей (лекція майстер-класу)

14.20 – 15.00

Палатна Л.О.
Вроджена вітряна віспа. Чи так страшний кір? Маски менінгококової інфекції у дітей. Випадки з практики (лекція майстер-класу)

15.00-15.20 

 

15.20-16.00 

ОБІД

16.00 – 16.30

НАУКОВА ДИСКУСІЯ
ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ
ЗАКРИТТЯ ТРЕТЬОЇ АКАДЕМІЧНОЇ ШКОЛИ ПЕДІАТРІЇ
ВИДАЧА СЕРТИФІКАТІВ

 

Місце проведення

 

Адреса проведення заходу:

Україна, м. Львів, вул.Матейка 6,готель «Дністер»

https://dnister-hotel.phnr.com/

 

Телефони:

 

 

 

 

 

Спонсори

AbbottacinoalkaloidalpenpharmaangeliniArteriumb pharmabauschbiocodexbionoricaBiopharmaBoehringer IngelheimDelta Medicaldileo farmaDrReddysEuroLifeCarefarmakglenmarkhealth uaijpoglaroche posaymedstranamif uaMili HealthcareneuronewssandozSanofistudioinvestufumj unipharm vitamin World Medicine Zdravo